РУС   УКР   ENG
Укргазбанк
Контактний телефон
+380 44 494-46-50

Як підключитись до послуги та розпочати роботу в системі Інтернет-банкінг
Як підключитись до послуги та розпочати роботу в системі Інтернет-банкінг

Для початку роботи в системі Інтернет-банкінг необхідно виконати 6 простих кроків:
  • відкрити поточний рахунок в АБ «Укргазбанк» (якщо Ви ще не маєте поточного рахунку в банку), укласти “Договір банківського рахунку” або внести зміни до нього (якщо даний договір був укладений раніше).
  • оформити та підписати пакет документів для юридичних осіб або для підприємців, які ви можете завантажити з сайту банка або отримати в найближчому відділенні «Укргазбанку».
  • надати до відділення банку, в якому відкритий поточний рахунок Вашої організації, підписані вищезазначені документи та отримати у співробітника банку захищений носій електронно цифрового підпису USB-токен для генерації ключів.
  • зареєструватись в системі за адресою: https://ibank.ukrgasbank.com в меню «Попередня реєстрація юридичних осіб», використовуючи Керівництво користувача для реєстрації в системі iBank2UA та детальну інструкцію

Увага!
Якщо у Вас не встановлена віртуальна Java машина діалогове вікно не відкриється. У цьому випадку необхідно встановити віртуальну Java машину.

  • згенерувати ключі електронно цифрового підпису для кожної уповноваженої особи клієнта, яка має право підпису документів. Для генерації ключів ЕЦП на захищеному носії USB-токені установіть послідовно обидва драйвери, використовуючи Керівництво по роботі з USB-токенами
  • для остаточної реєстрації надати банківському співробітнику роздруковані і завірені керівником організації Сертифікати відкритого ключа ЕЦП кожної уповноваженої особи Вашої організації. Ніяких дискет та USB-токенів у банк возити не треба! Банківський співробітник знайде в системі всю раніше уведену Вами інформацію, звірить із банківською карткою. Якщо все вірно – банківський співробітник остаточно зареєструє Вашу організацію.

Для роботи в системі Інтенет-банкінг використовуйтеОфіси
Звертайтесь до найближчого до Вас офісу банку!

Банкомати
Мапа, правила користування і можливості мережі банкоматів

Інтерактивний сервіс
Скористайтесь послугами банку on-line
Создание сайта — X•STYLE